Logo Gmina Żółkiewka

Archiwum newsów, strona 16

Obrazek dla news_497

Komunikat Wójta Gminy Żółkiewka

14.03.2020

UWAGA

 

WAŻNY KOMUNIKAT!

 

W związku z ogłoszonym na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanem zagrożenia epidemiologicznego spowodowanego zakażeniami koronawirusem SARS-CoV-2 oraz w trosce o bezpieczeństwo zdrowotne interesantów i pracowników informujemy, że Urząd Gminy w Żółkiewce oraz jednostki organizacyjne od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania, będą zamknięte dla interesantów. Sprawy należy  załatwiać w formie korespondencyjnej i telefonicznej, a niezbędne wizyty umawiać ze stosownym  wyprzedzeniem. Przepraszamy za utrudnienia, ale mamy na uwadze powagę sytuacji i bezpieczeństwo mieszkańców. Apelujemy również do mieszkańców o stosowanie się do zaleceń władz i ograniczenie kontaktów oraz zbiorowego gromadzenia się i przebywania w miejscach publicznych. Sytuacja jest bardzo poważna i wszelkie drobne sprawy schodzą na plan dalszy.

 

Wójt Gminy Żółkiewka

Jacek Lis

więcej

Obrazek dla news_499

OGŁOSZENIE POWIATOWEGO LEKARZA WETERYNARII W KRASNYMSTAWIE

17.03.2020

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego, wykonywanie pracy przez urząd administracji publicznej może podlegać ograniczeniu na wykonywaniu:

1. wyłącznie zadań niezbędnych do zapewnienia pomocy obywatelom;

2. określonych zadań przez ten urząd lub jednostkę w sposób wyłączający bezpośrednio obsługę interesantów.

Wobec powyższego Powiatowy Lekarz Weterynarii w Krasnymstawie podjął decyzję o czasowym odstąpieniu od osobistych wizyt klientów w Powiatowym Inspektoracie Weterynarii w Krasnymstawie.

PLW w Krasnymstawie po analizie stanu zagrożenia epidemicznego związanego z przypadkami zakażeń koronawirusem jak również bardzo poważnej sytuacji związanej z pandemią wywołaną przez ten wirus zwraca się do wszystkich petentów o wyrozumiałość i składanie wszelkich dokumentów wyłącznie pocztą elektroniczną na adres:

krasnystaw.piw@wiw.lublin.pl

względnie tradycyjnie w formie listu na adres inspektoratu.

Porady można zasięgnąć pod nr tel. 82 576 31 59

Zobowiązuję ponadto urzędowych lekarzy weterynarii do wykonywania wyłącznie czynności niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania obrotu zwierzętami.

                                                                                                       Małgorzata Kalinowska

    Powiatowy Lekarz Weterynarii

                                                                                                      w Krasnymstawie

więcej

Obrazek dla news_495

Spotkanie inaugurujące działalność nowozarejestrowanego Koła Gospodyń w Rożkach-Kolonii.

12.03.2020

7 marca br. w remizie OSP Rożki-Kolonia odbyło się spotkanie inaugurujące działalność nowozarejestrowanego Koła Gospodyń. Spotkanie zostało połączone z obchodami dnia kobiet, na które zaproszeni zostali Wójt Gminy Żółkiewka pan Jacek Lis oraz Sekretarz pan Marcin Zając.

Przybyłych na spotkanie gości powitały pani Agnieszka Szczepanik oraz Beata Kotyło, które pokrótce opowiedziały o nowym kole oraz planach działania na najbliższą przyszłość. Głos zabrali także Wójt Gminy Żółkiewka oraz Sekretarz, którzy gratulowali założycielom ich inicjatywy oraz życzyli wytrwałości w zaplanowanych działaniach oraz sukcesów. 

więcej

Obrazek dla news_489

KOWR czeka na zgłoszenia do „Bitwy Regionów”

12.03.2020

Po ogromnym sukcesie piątej edycji konkursu kulinarnego „Bitwa Regionów” dla Kół Gospodyń Wiejskich zapraszamy do udziału w tegorocznej rywalizacji! Organizatorem wydarzenia jest Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, a patronat nad konkursem objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

   Celem przedsięwzięcia jest promowanie regionalnych potraw przygotowanych z polskich produktów. Na zgłoszenia czekamy do 31 marca br.

więcej

Wójt gminy zaprasza

Jacek Lis

Przyjęcia interesantów: 

  • poniedziałek, środa, czwartek, piątek 7.00-15.00
  • wtorek: 8.00-16.00

Pytania do Wójta

Wypełnij Odpowiedzi

Urząd Gminy Żółkiewka

ul. Hetmana Żółkiewskiego 2
22-335 Żółkiewka
tel.: 84 68 31 676
fax: 84 68 31 676
e-mail: sekretariat@zolkiewka.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

grudzień 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.